Eucerin Anti-Pigment Nachtcrème 50ml met Dexpanthenol ondersteunt de celvenieuwing van de huid gedurende de nacht. Resultaat: Eerste zichtbare resultaten na 2 weken** en continue verbetering bij dagelijks gebruik. Voor een egale en stralende teint. Klinische en dermatologische studies bewijzen: Doeltreffendheid en hoge huidtolerantie. Blootstelling aan UV-stralen, hormonale invloeden en huidveroudering kunnen leiden tot hyperpigmentatie van de huid. Door donkere vlekken en ouderdomsvlekken kan de huid er minder egaal uitzien. Het gepatenteerde ingrediënt Thiamidol:
- Werkt op de belangrijkste oorzaak van hyperpigmentatie
- Heeft klinisch bewezen de aanmaak van melanine te verminderen, en helpt de terugkeer van donkere vlekken te voorkomen bij dagelijks gebruik
Gebruiksadvies
Gebruiksaanwijzing: Gebruik één keer per dag in de avond. Gebruik producten op basis van Thiamidol maximaal 4 keer per dag. Vermijd contact met de ogen.