ISDIN Foto Ultra Active Unify SPF 50+ 50ml

Helpt de productie van melanine te reguleren dankzij het DP3-Unify Complex, dat inwerkt op de belangrijkste fases van de melanogese. 

31,99 28,79
De korting per stuk bedraagt 10%
  • Voor 17:00 uur besteld, MORGEN in huis
  • ALTIJD korting
  • Spaar voor GRATIS artikelen
iDeal icon MasterCard icon Visa icon PostNL icon
EAN
8429420307650
Beschrijving

Helpt de productie van melanine te reguleren dankzij het DP3-Unify Complex, dat inwerkt op de belangrijkste fases van de melanogese. Biedt een bescherming tegen UVA-stralen die twee keer hoger ligt dan het vereiste minimum voor zonnebescherming met SPF50+. UVA-stralen zijn immers verantwoordelijk voor de stimulatie van het pigmentatieproces. De Fusion Fluid-textuur smelt op de huid. 

Helpt pigmentverandering veroorzaakt door de zon te verminderen en te voorkomen. elpt de productie van melanine te reguleren dankzij het DP3-Unify Complex, dat inwerkt op de belangrijkste fases van de melanogese. Biedt een bescherming tegen UVA-stralen die twee keer hoger ligt dan het vereiste minimum voor zonnebescherming met SPF50+. UVA-stralen zijn immers verantwoordelijk voor de stimulatie van het pigmentatieproces. De Fusion Fluid-textuur smelt op de huid.  

Breng 's ochtends en 's middags aan. Breng om de 2 uur opnieuw aan en zo vaak als nodig. Breng voor een optimaal resultaat gedurende 3 maanden aan.

Samenstelling

Aqua (Water), Dibutyl Adipate, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Silica, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Isododecane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diisopropy| Sebacate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Niacinamide, C12-15 Alkyl Benzoate, Titanium Dioxide [nano], Titanium Dioxide, Polyglyceryl-6 Polyhydroxystearate, Maltodextrin, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, 1,2-Hexanediol, Sodium Chloride,

Dimethicone, Sucrose Dilaurate, Stearalkonium Hectorite, Hydroxyacetophenone, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Tocopheryl Acetate Trimethylpentanediol/Adipic Acid/Glycerin Crosspolymer, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Sclareolide, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sorbitan Laurate, Ethylhexylglycerin, C18-36 Acid Glycol Ester, C18-36 Acid Triglyceride, Pisum Sativum (Pea) Extract, Glyceryl Stearate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7.

Beoordelingen ()
ISDIN Foto Ultra Active Unify SPF 50+ 50ml heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
ISDIN Foto Ultra Active Unify SPF 50+ 50ml

Meest recente reviews